A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; CI_DB_driver has a deprecated constructor

Filename: database/DB_driver.php

Line Number: 31

БАЛИЛА - Пицерија

Неколку зборови за Balilla

Пицерија Balilla е една од најстарите и најпознатите пицерии во градот, отворена е во 1988 година и претставува место каде има убава атмосвера, прекрасна храна и одлична услуга. Од вештите раце на нашите пица мајстори може да ги вкусите најубавите пици, тестенини и други специјалитети од нашето богато мени. Наш приоритет е да го подобруваме и прошируваме асортиманот и да имаме задоволни гости кои секогаш ќе можат да уживаат во нашите специјалитети и амбиент.