Thumbnail

Млечни

(павлака)

Thumbnail

Со топено сирење

(павлака, топено сирење)

Thumbnail

Карбонара

(лук, кромид, павлака, сланина, јајца)

Thumbnail

Фунги

(павлака, печурки)

Thumbnail

Ди Наполи

(павлака, шунка, сланина)

Thumbnail

Ал Каза

(павлака, печурки, сланина, шунка)

Thumbnail

Миланезе

(мелено месо, сланина, доматен сос)

Thumbnail

Болоњезе

(мелено месо, сланина, доматен сос, павлака)

Thumbnail

Со Горгонзола

(павлака, горгонзола)

Thumbnail

Формаџо

(павлака, бело сирење)

Thumbnail

Кватро формаџи

(гауда, пармезан, горгонзола, бело сирење, павлака)

Thumbnail

Кари

(пилешко бело, доматен сос, кари)

Thumbnail

Помодори

(доматен сос)

Thumbnail

Медитерански

(доматен сос, печурки)

Thumbnail

Базилико

(доматен сос, босилек)

Thumbnail

Пикантни

(доматен сос, маслинки, копар, инчуни, чили)

Thumbnail

Ал Арабијата

(доматен сос, свинско месо, феферони)

Thumbnail

Ал Аматричана

(доматен сос, сланина)

Thumbnail

Ди Џенова

(доматен сос, хреновки, павлака, кисели краставички)

Thumbnail

Со Песто Џеновезе

(маслинов зејтин, ореви, лук, босилек)

Thumbnail

Сицилијански

(доматен сос, говедска печеница, сенф)

Thumbnail

Јужњачки

(доматен сос, кулен, феферони)

Thumbnail

Ал Форно (потпечени)

(јајце, павлака, сирење)

Thumbnail

Ла Тона

(доматен сос, туна)

Thumbnail

Фрути Ди Маре

(доматен сос, школки, ракчиња, туна, октопод)

Thumbnail

Фрути Ди Маре во лимонов сок

(школки, ракчиња, туна, лимон, маслинов зејтин)

Thumbnail

Октопуси

(доматен сос, октопод)

Thumbnail

Со ракчиња

(доматен сос, ракчиња)

Thumbnail

Со Школки

(доматен сос, школки)

Thumbnail

Со Лосос

(павлака, лосос, копар)

Thumbnail

Со Лосос во лимонов сок

(маслинов зејтин, лосос, лимон)

Thumbnail

Со маслинов зејтин и лук

(маслинов зејтин, лук, магдонос)